Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovují 3 texty.

KOMENTÁŘ: Doba je divná

Moji přátelé se stali členy rady v Praze 10. Výsledky po volbách byly těsné a tak „špatně“ rozložené, že nebylo možno sestavit rozumnou koalici. Při všech možných variantách a kombinacích bylo jasné, že ti, co by nově zasedli ve vedení města si musí zadat se starými strukturami, které se pochopitelně nevzdají bez boje. 

Pokračování tohoto článku »»»

A bylo hůř! Zastupitelstvo jednalo o penězích

cunatova-jana-nahled

Jana Čunátová šéfuje kontrolnímu výboru Radnice Prahy 10. KSČM má jít proti ANO? FOTO: archiv Pavlíny Hájkové z jednání o rozpočtu Prahy 10 na rok 2015

KOMENTÁŘ Nechci kazit sobě ani jiným víkend, ale musím vydat svědectví ze včerejšího zastupitelstva Prahy 10 pro neinformované a hlavně pro voliče ANO a senátorky Ivany Cabrnochové. Jestliže Prahu 10 svíralo celá léta mrazivé a devastující sevření koalice ODS + ČSSD včetně příslušných kmotrů, situace je stále stejně šílená a potvrzuje se zde platnost mého oblíbeného rčení, že vždycky může být ještě hůř.

Pokračování tohoto článku »»»

Strašnická škola: 1. Staráme se o vás. 2. Tlačí na nás lidé. 3. Vykašlali jsme se na barák.

strasnicka2013-hodiny-nahled

Za pět minut dvanáct? Nebo už po půlnoci? Na Strašnické se rozhoduje o škole, radnici a miliardách, které patří občanům Prahy 10. ILUSTRAČNÍ FOTO: Kuba Turek

O uplynulém víkendu udělali radní Prahy 10 názorový a ekonomický kotrmelec. Prohlásili, že strašnickou školu, o kterou se drahná léta nestarali a dokonce ji už dávno vystěhovali, vrátí dětem. Snaží se tím občany přesvědčit, že jsou muži a ženami na svém místě, neboť se starají o svěřený majetek. Zároveň ve druhém plánu ustupují nátlaku občanských sdružení a opozičních politických stran, které chtějí zvelebovat veřejné prostory. Dnes vyšel najevo i třetí plán spojený se školou na stanici metra Strašnická – celopražský Magistrát pohrozil Praze 10, že ji školu odebere, když ji řádně nevyužívá.

Pokračování tohoto článku »»»

Tip na nové byty Praha od developera FINEP.
Pojištění od Hyperfinance cestovní pojištění, úrazové pojištění a další