Richter konečně vypadnul z vedení Prahy 10

richtr-milan-jablonova2010-nahledBývalý starosta a místostarosta Prahy 10, magistrátní radní, člen ODS, později vykopnutý ze strany, člen bratrstva špičatých bot, drahých obleků a reprezentativních aut Milan Richter byl zbaven vlivu v Praze 10. Zdá se, že modrým kmotrům a především Tomáši Hrdličkovi je už k ničemu. Milan Richter rezignoval na svoji poslední funkci místostarosty Prahy 10. Jeho post je zatím neobsazený.

Zároveň se v nejužším vedení radnice přeskupily síly. Místostarostka Radmila Kleslová konečně ukázala pravou tvář a z ČSSD oficiálně přestoupila do ANO. Stejně už několik let lobbovala pro Andreje Babiše. V radě je teď osm členů a kuriozně zastupují šest stran – Nezávislí, ČSSD, ODS, Zelení, Desítka pro domácí a ANO. V opozici zůstává TOP 09 a KSČM.

Milan Richter sice vypadnul z nejužšího vedení městské části Praha 10, ale zůstaly po něm obrovské záseky do obecního rozpočtu.

Připomeňme jen některé: Půjčené a nikdy nevrácené peníze v cenných papírech u Key Investment, čachry s pozemky a stadionem v Edenu, chátrání kulturního domu Eden a jeho okolí, nebetyčně drahé rekonstrukce parků na Zahradním Městě a v Malešicích…

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.