Trojmezí míří do panelákového pekla

richter-milan-florian-mPříroda Trojmezí je ode dneška neprůchodná. Developerská společnost Development Doupovská zakázala veřejnosti vstup na své pozemky.

Její cíl je jediný – zastavět Trojmezí panelákovým sídlištěm, ačkoliv se jedná o zákonem chráněné území a zárove? pražský územní plán zakazuje tady cokoliv stavět

Politici zprava doleva se před volbami bili v prsa, že chtějí ponechat Trojmezí, neboli přírodní park Hostivař-Záběhlice, v původním stavu, či dokonce zlepšit jeho situaci, ale hlavně ho ponechat pro volnou rekreaci.

Teď nedělají nic. Nedokážou zakročit proti předem ohlášenému nátlaku developerů, ani nechtějí odmítnout změny v územním plánu v neprospěch přírody.

Text a foto: Kuba Turek jakub.turek@horydoly.cz

Jestli ještě někdy něco budou slibovat současní politici v Praze 10, Praze 11 a Praze 15, na jejichž území Trojmezí leží, že?te je bičem.

Lidem z ODS, ČSSD a několika místních pidistraniček už nelze věřit ani nos mezi očima. Dokonce ani Zelení se neodhodlali k razantní akci za záchranu Trojmezí.

trojmezi-sporilov-zapadslunce-nahled

Trojmezí na Desítka.cz

Koalice Trojmezí uklidí Trojmezí

Výlet do třeš?ovky nad Botičem

U Botiče se staví Kaskády

ČSSD a ODS chtějí zastavět Trojmezí, ale zatím nevědí, jak to říci lidem

Jestli ODS prodá Trojmezí, odletí led?áčci

Nevolte modré, pokud chcete zelenou Prahu

Trojmezí pokračuje výstavou a veřejnými debatami

Komentáře

Dopřejte si komfortní ubytování v Praze. Rezervujte jednoduše levné ubytování v Praze přímo na stránkách www.MegaUbytko.cz.


Tip na nové byty v Praze 10 ve Štěrboholech.